Ahlatcı

Ahlatcı

menü

SektorGayrimenkul

Başkanın
Mesajı

KURUMSAL

Sayın müşterilerimiz, değerli iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımız;

Güzel Anadolu'nun kadim şehirlerinden Çorum'un Eğridere çarşısında küçük bir kuyumcu dükkanında, 1984 yılında başladığım yolculuk bugün bir holding ile taçlandı. Bu meşakkatli yolda sevgili ailemin ve çalışkan çalışma arkadaşlarımın büyük özverileriyle, her geçen yıl büyüyerek 6 sektörde faaliyet gösteren bölgenin önde gelen holdinglerinden biri olmayı başardık. Memleketimizin en büyük şirketler gurubu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çorum'un her sekiz hanesinin birinde Ahlatcı Holding'in bir çalışanı var. Doğrudan ya da dolaylı olarak istihdam sağladığımız her Çorumlu, Ahlatcı Holding ailesinin değerli bir parçasıdır.

Elbette Ahlatcı Holding olarak sadece Çorum'un değil büyük ve güçlü ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için çalışıyoruz.

Baştan altın olmak üzere finans, sağlık, enerji, otomotiv ve gayrimenkul sektörlerinde toplam 43 şirketle faaliyetlerimiz son sürat devam ediyor.

Büyük bir holding olmanın getirdiği bilinçle sosyal sorumlulukların bilincindeyiz. Fevziye Ahlatcı Öğrenci Yurdu ile 1548 öğrenciye barınma imkanı sağlıyoruz. İhtiyaç sahiplerine elimizden geldiğince yardımlarda buluyoruz. Bu dünyanın zenginliğinin bu dünyada kalacağını her zaman farkındayız.

Araştırma-geliştirme faaliyetlerinin değişen ve dönüşen dünyanın bir parçası olduğu biliyoruz. Yenilikçi yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Holdingimizin ruhunu yansıtan bir cümle ile sözlerimi noktalamak istiyorum. “Bugün” kazananların, “yarın” ise kaybedenlerin sözüdür.