Ahlatcı

Ahlatcı

menü

SektorGayrimenkul

Otomotiv
Sektörü

SEKTÖRLER

Volkswagen, Skoda, Seat ve Audi markalarının Çorum ilindeki yetkili satıcısı Ahlatcı Otomotiv, 100 çalışanı, güvenilir hizmet anlayışı, satış ve satış sonrası servis hizmetleriyle bölgenin öncelikli olarak tercih edilen otomotiv firmalarındandır.

  • Ahlatcı
    Otomotiv

    Ahlatcı Holding'in otomotiv alanında iştiraki Ahlatcı Otomotiv, Volkswagen, Skoda, Seat ve Audi markalarının yetkili servisi olarak 2006 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.

    941 metrekarelik satış alanı ve 2452 metrekarelik servis alanlarına sahip olan Ahlatcı Otomotiv müşterilerine satış, servis ve orijinal parça tedariki alanlarında nitelikli hizmet veriyor.

  • Ahlatcı Holding, Volkswagen, Skoda, Seat ve Audi binek ve ticari araç satış alanı, mekanik atölyeler, orijinal parça depoları, misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimler yer alıyor.

    Satıştan servise, kredi hizmetlerinden danışmanlığa kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Ahlatcı Otomotiv, tesislerindeki üstün hizmet anlayışı ve 100 kişiden oluşan eğitimli uzman kadrosuyla holding müşterilerini buluşturuyor.

Web Sitesine Git