Ahlatcı

Ahlatcı

menü

SektorGayrimenkul

Gayrimenkul
Sektörü

SEKTÖRLER

Ahlatcı Holding, gayrimenkul sektöründe alışveriş merkezi yapımı ve işletimi alanına yoğunlaşmıştır. Çorum'un ilk alışveriş merkezi AHL Park Çorum projesini büyük bir başarıyla hayata geçiren Holding, Konya ve Elazığ'daki çalışmalarına devam ediyor.

140.000 M2 Kiralanabilir Alan
3 AVM

AHL Park Çorum

Çorum'un ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan AHL Park Çorum, 2016 yılında faaliyetlerine başladı.

Toplam 91 milyon Euro'luk yatırım maliyetiyle hayata geçen AHL Park Çorum, 141 mağazası ve 51.000 metrekare kiralanabilir alanı ile Çorum'un en büyük ve en önemli sosyal alanlarından biridir. 10 sinema salonunu, 1.500 araçlık otoparkı, sektörünün lider markalarının bir araya getiren alışveriş alanıyla AHL Park Çorum, 1500 kişiye iş imkanı sağlıyor.

Web Sitesine Git

  • AHL Park
    Konya

    Gayrimenkul yatırımlarına devam eden Ahlatcı Holding, 2015 yılı sonunda satın aldığı Konya Kipa AVM'yi AHL Park Konya'ya dönüştürmek için çalışmalarına başladı.

    İnşaat çalışmaları devam eden AHL Park Konya projesi, toplam 75 milyon avroluk yatırımı ve 45 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla ve 110 mağaza ile müşterilerine hizmet vermesi planlanıyor.

  • Ahlatcı Holding'in gayrimenkul yatırımlarına devam etmek amacıyla Elazığ'da 47 bin metrekare kiralanabilir alanı ve 70 milyon avroluk yatırımıyla hayata geçirilmesi planlanan AHL Park Elazığ,

    şehrin istihdam potansiyeline 1100 kişilik bir katkı yapması bekleniyor.

AHL Park Elazığ

Ahlatcı Holding'in gayrimenkul yatırımlarına devam etmek amacıyla Elazığ'da 47 bin metrekare kiralanabilir alanı ve 70 milyon avroluk yatırımıyla hayata geçirilmesi planlanan AHL Park Elazığ, şehrin istihdam potansiyeline 1100 kişilik bir katkı yapması bekleniyor.