Ahlatcı

Ahlatcı

menü

SektorGayrimenkul

Sağlık
Sektörü

SEKTÖRLER

Ahlatcı Sağlık Grubu, 1998’den bugüne hastaneden görüntüleme merkezlerine, Çorum başta olmak üzere Türkiye’nin altı farklı ilinde dünya standartlarındaki tıbbi cihaz ve ekipmanları ve uzman kadrosuyla ile geniş çaplı sağlık hizmeti sunuyor.

21 Tomografi Cihazı
98 Yoğun Bakım Yatak Kapasitesi
46 MR Cihazı
280 Yatak Kapasitesi
 • Çorum Özel
  Hastanesi

  Ahlatcı Holding'in ilk özel hastanesi olan Çorum Özel Hastanesi, 1994 yılında bu yana Çorumlulara hizmet veriyor.

  İlk olarak Hitit Tıp Merkezi adıyla 1991 yılında tomografi ve tıbbi görüntüleme hizmetleriyle faaliyetlerine başlayan Ahlatcı Holding'in ilk özel hastanesi olan Çorum Özel Hastanesi, 1994 yılında bu yana Çorumlulara hizmet veriyor.

 • İlk faaliyete geçtiğinde 89 hasta yatağına sahip olan Çorum Özel Hastanesi, hasta portföyünün istekleri doğrultusunda tüm odalarını tek kişilik özel banyolu tuvaletli, televizyon ve refakatçi yatağının bulunan 1. sınıfı hasta odalarının bulunduğu 48 yataklı bir hastane haline geldi. Çorum Özel Hastanesi, emekli sandığına bağlı kişilere, devlet memurlarına ve ailelerine sağlık hizmeti vermek amacıyla resmi kurumlarla gerekli anlaşmaları tamamladı.

  Gelişmeye devam eden ve 2014 yılında ek binasını hizmete alan hastane, şu an 130 yatak kapasitesi ve son teknoloji cihazlarıyla sağlık hizmetlerini sürdürüyor.

Web Sitesine Git

 • Özel Elitpark Hastanesi

  Ahlatcı Sağlık Grubu'nun Çorum'da yer alan ikinci hastanesi Özel Elitpark Hastanesi, 21 doktor toplam 197 deneyimli personeli ile 2009 yılında faaliyetlerine başladı.

  oluşan hastanenin ameliyathane ve yoğun bakımlarında tam donanımlı hastanelerde bulunması gereken son teknoloji tüm ekipmanlara sahiptir.

 • Günümüzde 35 doktor toplam 325 tecrübeli sağlık personeli ve 144 tane 1. sınıf hasta yatağı ile hizmet veren Özel Elitpark Hastanesi kaliteli ve eksiksiz sağlık anlayışıyla Çorum halkının hizmetindedir.

Web Sitesine Git

Supra Görüntüleme Merkezi

İlk olarak 1998 yılından Çorum'da faaliyet geçen Supra Görüntüleme Merkezi, bölgedeki bir çok il ve ilçedeki devlet hastanelerinin kazandığı ihaleler doğrultusunda tıbbi görüntüleme ihtiyaçlarını karşılar.

Supra Görüntüleme Merkezi, Çorum, Trabzon, Sakarya, Bursa, Ankara'daki çeşitli hastaneler ile İstanbul’da Arnavutköy ve Fatih Eğitim Araştırma hastanelerinin tıbbi görüntüleme ihtiyacını son teknoloji 46 cihazlarıyla karşılar.

Web Sitesine Git