Ahlatcı

Ahlatcı

menü

SektorGayrimenkul

Sürdürülebilirlik
ve Çevre

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Etik Değerler

Tüm iş süreçlerinde doğruluk ve dürüstlük ışığında hareket eden Ahlatcı Holding, çalışanları ve tüm paydaşları ile aynı dürüstlükle ilişki kurar. Çalışanlarının ve diğer ikinci parti kişi veya kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına dikkat eder. Holding, faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri korur ve bu bilgileri sadece önceden belirlenen yetkilerle paylaşır. Ahlatcı Holding çalışanlarının, çıkar çatışmalarından uzak durmasını sağlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin yasalarına, müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine, iş ortaklarına, rakiplerine, topluma ve tüm insanlığına karşı sorumluluklarının bilinciyle hizmetlerini sürdürür.

  • Sosyal Sorumluluk Anlayışımız

    Büyük bir holding olmanın getirdiği büyük sorumlulukların ışığında yatırımlar yapan Ahlatcı Holding 2017 yılında yapımına başladığı Fevziye Ahlatcı Öğrenci Yurdu'nu 6 ay gibi bir sürede tamamlayarak Kredi Yurtlar Kurumu'na teslim etti. 1546 öğrenciye barınma olanağı sağlayan yurdun yanı sıra Ahlatcı Holding düzenli olarak başarılı öğrencilere burs veriyor.

  • Sağlık alanında önemli yatırımlarıyla şehrin sağlık sektörüne yön veren Holding 2015 yılında kurduğu Ahlatcı Eğitim Sağlık ve Yardımlaşma Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahibi kişiler yardım ulaştırıyor. Tüm dünyayı saran Covid-19 salgının ekonomik etkilerini azaltmak için başlatılan 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyası için 1.510.000 TL bağışta bulunan Ahlatcı Holding Mehmet Zahid Kotku Cami'nin altında yer alan Diyanet gençlik Merkezi'nin açılmasını ve gençlere hizmet vermesini sağladı.

İnovasyon ve Ar-Ge

Ahlatcı Holding şirketleri arasında yer alan Nanografi, nano teknoloji üzerine Ar-Ge çalışmalarına odaklanan nano teknoloji bir şirkettir.

Dünyayı saran ve herkesin ortak bir şekilde mücadele etmeye çalıştığı Covid-19 salgınına son verecek aşının bulunması için çalışan şirket, aynı zamanda Roketsan'da üretilen askeri araç, füze ve bombaların boyanarak termal kamera da görünmemesini sağlayan endüstriyel boya geliştirilmesi için çalışıyor. Askeri yan sanayiye destek amaçlı grafen içeren 800 gram ağırlığında üretilen çelik yeleğinin geliştirme çalışmaları Ahlatcı Holding'in inovasyonu hedefleyen araştırma geliştirme faaliyetleri arasındadır.

Web Sitesine Git

Kalite Anlayışımız

Ahlatcı Holding, vizyonu doğrultusunda gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak ilgili pazarlarda mükemmelliği yakalamak için uluslararası standartlarla tam uyum içerisinde ticaret, hizmet ve mal üretimi gerçekleştirir. ISO 9001 Kalite Standardının gereklerini yerine getiren Holding, kalitesini korumak adına düzenli iyileştirmeler ve geliştirmeler yapar.

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi konularında örnek bir kuruluş olmayı hedefleyen Holding; kalite yönetimini çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri ile birlikte bütünleşik bir çerçevede ele alır.

Çevre ve ISG Bilgi Güvenliği

Ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelerine uyan Ahlatcı Holding, sürekli gelişmeyi temel alan çevre yönetim sistemi dahilinde çevre dostu ürünler üretir. Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılmasından, tüm süreçlerinde olumsuz çevresel etkilerin azaltılmasına kadar birçok çevre ve ISG faaliyetinde bulunan Ahlatcı Holding sıfır iş kazası ve meslek hastalığı hedefiyle çalışır.